Pánské rifle pro správné chlapy

Umíte si představit pánský šatník bez pořádných riflí? V současné době jsou , pánské rifle vyráběny z kvalitních materiálů a velmi pohodlné. Můžete je proto nosit každý den. Stylové rifle jsou nedílnou součástí pánských šatníků. Stačí je vhodně doplnit košilí, polotričkem nebo svetrem a budete splňovat dresscode a...

Pánské rifle pro správné chlapy

Umíte si představit pánský šatník bez pořádných riflí? V současné době jsou , pánské rifle vyráběny z kvalitních materiálů a velmi pohodlné. Můžete je proto nosit každý den. Stylové rifle jsou nedílnou součástí pánských šatníků. Stačí je vhodně doplnit košilí, polotričkem nebo svetrem a budete splňovat dresscode a zároveň budete v pohodlí. Rifle můžete nosit při každé příležitosti.

Pánské rifle Skinny a Slim

Pojďme si teď projít naši nabídku. Nabízíme vám úzké pánské rifle, kterým se často také zkráceně říká Skinny kalhoty. Ty jsou velmi specifické a snadno rozeznatelné především díky minimální šířce pevně obepínající nohu. Typický je také nízký rozkrok, díky kterému se v těchto pánských riflích dobře sedí. Díky zúžení v oblasti kotníku navíc vůbec nezakrývají boty, které tak skvěle zvýrazňují. Dalším typem pánských riflí jsou kalhoty Slim.

Ty jsou známe především nízkým pasem, který je trochu nepraktický při sezení či v předklonu. Jejich velkou předností však je zvýraznění štíhlosti boků a nohou, doporučujeme je k zakoupení tedy především těm z vás, kteří byli obdařeni hubenými nohami, a chtějí na ně upozornit také své okolí. Jejich nevýhodou oproti Skinny kalhotům může být fakt, že nejsou u kotníků zúžené, takže vám je mohou překrývat.

Ať se rozhodnete pro kterékoliv kalhoty, v naší nabídce jistě najdete ty pravé, přejeme příjemné nakupování a šťastnou ruku.
Zobrazit

Novinky


Blog Informace o nás Často kladené otázky