Kalhoty 

Podkategorie

 • Dámské jeans

  Kvalitní dámské rifle

  Doba nerovnosti mezi pohlavími je dávno pryč a kvalitní rifle tak již nejsou přirozenou součástí šatníku pouze můžu ale také žen všech věkových skupin. Dámské rifle jsou oblíbené především pro svou nespornou praktičnost, ať si je vezmete kamkoliv, nemůžete s nimi nic zkazit. Budete v nich vypadat skvěle v práci, doma i jen při jakékoli jiné příležitosti… No a co je hlavní, budete se v nich cítit skvěle.

  Dámské rifle od předních světových značek

  Dámské rifle jsou základní součástí naší nabídky, z našich skladů po celé Evropské Unii je pro vás expedujeme v nejrychlejším možném čase. Držíme krok s aktuální trendy, a tak v naší nabídce naleznete především kousky z módních kolekcí letošního roku. Aktuálním top trendem jsou Slim kalhoty, které není nutné představovat. Jedná se o úžasné kalhoty skvěle obepínající nohy a zvýrazňující vaše křivky. Neexistuje muž, který by se za vámi neotočil.

  Naši módní experti pracují ve dne v noci tak, aby pro vás vybrali ty nejúžasnější kousky od předních světových značek, jako je DIESEL, Fornarina, Guess a desítky dalších. Tak neváhejte, a nakupujte!
 • Dámské kalhoty

  Dámské kalhoty kvalitních značek

  Milujete nakupování stejně, jako my? Pak zajisté oceníte naší bohatou nabídku kvalitních dámských kalhot předních světových značek. Specialisté na módu ze Stylového nákupu pro vás vybírají nejkrásnější kalhoty, a vyjednávají co nejnižší ceny tak, aby si kalhoty od nás mohl dovolit každý.

  Jak si ovšem vybrat? Především je nutné pamatovat na různé druhy kalhot, jejichž výběr je dnes takřka nekonečný, každé z nich se přitom hodí na jinou příležitost a k jinému typu postavy. Rozlišujeme kalhoty s vysokým pasem či do pasu, skinny, kargo, s volnějším rozkrokem a specifické volnější kalhoty pro domácí lenošení i sportovní aktivity. Dámské kalhoty v naší nabídce jsou z velmi kvalitních materiálů.

  Správná velikost dámských kalhot

  Dost ale o naší nabídce, teď už ale k praktickým věcem. Důležité při nákupu dámských kalhot přes internet je především správně změřit svou velikost. To není vůbec žádná věda, bude vám k tomu stačit obyčejný krejčovský metr, který je součástí snad každé domácnosti, a trocha trpělivosti. Ideální je změřit některé z kalhot, které vám dobře padnou, a to v napnutém stavu. U takto připravených kalhot změřte jejich délku, a tu vynásobte dvěma. Tím dojdete k nejpřesnější velikosti, kterou si pak v naší nabídce zakoupíte.

  Přejeme příjemný nákup a věříme, že si vyberete dámské kalhoty přesně podle svých představ, které vám skvěle padnou.
 • Dámské legíny

Novinky

Filtrace

Kategorie
Výrobce
Velikost

na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 2033 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 2033 položek
Blog Informace o nás Často kladené otázky