Seznam produktů výrobce Aeronautica Militare

Oblečení značky Aeronautica Militare

Jste zastánci výrazného a osobitého stylu? Pak je pro vás značka Aeronautica Militare naprosto dokonalá. Na našem eshopu nabízíme široký výběr mikin, tepláků a kalhot této úžasné italské značky.

Historie značky Aeronautica Militare se začala psát již v roce 1960 po 2. světové válce, kdy si její zakladatel Cristiano Sperotto z Thiene založil krejčovství. Oprávnění na prodej oděvů a doplňků s autentickými ozdobami a odznaky získala značka až v roce 2004. Toto se stalo zlomovým a značku začali mít v oblibě především milovníci a nadšenci do letectva. Pro svůj osobitý styl a vysokou kvalitu však velmi rychle získává na popularitě i mezi širokou populací.

V naší nabídce naleznete kousky pro každé roční období, vzhled veškerého oblečení lze definovat jako moderní a ležérní. Interpretuje představu o souladu, integritě a respektu. Barvy jsou většinou klasicky vojenské, materiály jsou velmi pohodlné a ergonomické.

Kvalitní a ležérní oblečení od Aeronautica Militare

Od roku 2012 si kousky této značky můžete zakoupit i na českém trhu, na našem eshopu navíc s rychlou dopravou a perfektní zákaznickou péčí.

V našem eshopu naleznete od značky Aeronautica Militare kvalitní pánské mikiny, kalhoty a tepláky. Stylové oblečení se symboly letectva v ležérních vojenských barvách, přesto však moderní a propracovaný vzhled. Pokud hledáte kvalitní, moderní a ležérní oblečení se silnou identitou, podívejte se na naši nabídku značky Aeronautica Militare.

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Novinky

Filtrace

Povolené filtry:
  • Výrobce: Aeronautica Militare
Výrobce
Velikost

na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 22 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 22 položek
Blog Informace o nás Často kladené otázky