Seznam produktů výrobce Guess

Šperky, doplňky a oblečení značky Guess

Jestli je na světě značka, která si zaslouží naši plnou pozornost, je to Guess. Dámy si Guess maximálně hýčká a to jde vidět na každé kolekci, kterou značka ukáže světu. Výhodou je také maximálně příznivá cena vzhledem k tomu, že kousky jsou vysoce kvalitní, a hlavně na první pohled luxusní. Nechte se okouzlit dokonalostí i vy a prohlédněte si kompletní nabídku z jejich dílny. Guess, to jsou především krásné luxusní doplňky - hodinky, náušnice, náramky. No ale ženy určitě znají krásné kabelky a boty, které značka zkrátka umí! Nosí se jedna radost a pokud jsou pěkné sladěné, vypadají opravdu dokonale. Zamilujte se do šperků, doplňků i oblečení značky Guess stejně jako my. Neváhejte a mrkněte na kompletní nabídku, která vám vezme dech. Vybírejte pečlivě, určitě nezůstanete jen u jednoho kousku.

Šperky Guess, které upoutají pozornost

Pokud i vy milujete neobyčejné šperky a hodinky jsou pro vás praktickým doplňkem, od kterého čekáte i luxusní vzhled, pak je pro vás značka Guess tím pravým. Nejen zlaté a stříbrné šperky, ale také úžasná Rose Gold, krásná barva, která je už po několik sezón oblíbená. I maličkosti, jako jsou náušnice, umí značka dokonale. Potrpí si totiž na detail a překvapí vás zároveň luxusem i originalitou, která se pak promítá do celé kolekce šperků. Pokud si chcete pořídit kompletní set šperků, pak určitě vyberte značku Guess. Nebudete v žádném případě zklamaná! P. S. Muži, tohle je ten nejlepší dárek pro ženu. Udělejte jí radost jen tak, protože i takovou maličkostí si získáte její srdce.

Ikonická značka Guess
Značka Guess se snaží spojit francouzskou eleganci a nekonvenční styl a právě proto si získala takovou oblibu po celém světě. Jedná se o americkou značku, kterou založili bratři George, Armand, Paul a Maurice Marcianovi. Produkty značky se vyrábí ve čtyřech kolekcích, jenž se od sebe liší použitým druhem materiálu, barvami, vybranými prvky, ozdobami i cenou. Jako bonus má každá kolekce své logo a vlastní návrháře.

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Novinky

Filtrace

Povolené filtry:
  • Výrobce: Guess
Kategorie
Výrobce

na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 179 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 179 položek
Blog Informace o nás Často kladené otázky