Seznam produktů výrobce Fred Perry

Kvalitní oblečení značky Fred Perry

Slyšeli jste někdy o fenomenálním tenistovi Fredericku Johnu Perrym? Společně s fotbalistou Tibby Wegnerem se významnou měrou podílel na vynálezu dnes velmi populárního potítka, které nahradilo do té doby používané ručníky či obvazy obmotané kolem zápěstí, především u tenistů. Na základě toho následně vznikla módní značka Fred Perry.

Jako rozpoznávací znamení používá značka vavřínový věnec, původně používaný jako znak Wimledonu. V antických dobách znamenal moc a sílu toho, kdo jej nosí, a této myšlenky se návrháři snaží držet ve všech kolekcích.

Prémiová značka Fred Perry

Svou premiéru si první polokošile Fred Perry odbyla na Wimledonu, v roce 1952. Tato událost nastartovala její bohaté úspěchy, které trvají až dodnes, více než 50 let po jejím založení. V současnosti lze najít některý z kousků značky u každého muže, který se alespoň trochu vyzná v módě.

Momentálně se značka oblečení Fred Perry profiluje jako prémiová, především pro golfisty a tenisty. Na našem eshopu naleznete velmi bohatou nabídku, tak neváhejte a obohaťte svůj šatník o některý kousek této legendární značky.

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Novinky


Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.

Blog Informace o nás Často kladené otázky